Bernard Shaw: "Když něco umíš, tak to dělej, když to neumíš, tak to uč."

Leden 2014

Zahajovací závody ve Vítkovicích

11. ledna 2014 v 18:34 | jo
Letos už sice v pořadí třetí (Novoroční skoky, Veřejné závody PAS), ale první společné. V sobotu 11. ledna 2014 jsme se vydali do Vítkovic na Zahajovací závody.
Filip měl závody už v pátek v Praze, kde běžel třístovku za 38, s. Na jeho šedesátkách to nebylo znát. Hned dvakrát si vylepšil osobák shodnými výkony 7,39 s v rozběhu i ve finále A, kde startoval pouze s junioy a muži. Lepší se závod od závodu. Tento výkon není sice limit na republku (7,33 s) ale bohatě bude stačit na tabulkové místo. Ještě potřebuje zaběhnout solidní výkon na 200 m a může se nerušeně připravovat.

Míša si také dvakrát vylepšila osobáky na 60 př. V rozběhu 9,91 s a ve finále dokonce 9,88 s.Na postup na republiku to také určitě bude stačit, ale Míša ještě účast zvažuje. Technicky to ještě není úplně ono, ale přechody překážek už byly hodně dobré. Je ještě hodně brzy.

Katka ve výšce skočila sice "jen" 158 cm, ale na 161 cm měla dva hezké pokusy s pěticentimetrovou rezervou. Oba bohužel shodila nohama. Je to jen otázka více závodů a bude to v pohodě. Katka má skočený limit již v prosinci z Bratislavy. Hned po výšce si zaběhla šedesátku za 8,46 s, je vidět, že rychlostně je na tom dost dobře.
.
Lenka si poprvé zazávodila jako dorostenka. Smějící se Přeskočila kategorii žákyn a vyhrála rozběh na 60 m časem 8,56 s.
Smůla, dvě setiny a dort byl její. :D Ještě si zkusila dálku 399 cm.
.
Na první závody to dopadlo skvěle. Jsem přesvědčený, že na dalších se budou výkony ještě zlepšovat. Úžasný