Bernard Shaw: "Když něco umíš, tak to dělej, když to neumíš, tak to uč."

MČR v přespolním běhu Horažďovice 2013

30. března 2013 v 20:35 | jo
Cesta dlouhá, předlouhá. Usmívající se Naštěstí jsme jeli raději den předem. Počasí nic moc, sice nepršelo, ale jak zapadlo sluníčko, tak opět kosa. Zamračený
Trať je sice hezká, ale ta tráva byla měkká jako hrom. Mám takový dojem, že to prostě pro nás nebude. Ani holkám, ani Jirkovi, to moc nevyhovuje. Dráha je dráha, je to rovný, neutíká to pod nohama, nehrozí že šlápnete do ovčího bobku a hlavně po doběhu nevypadáte jako Jožin z bažin. Smějící se Takže asi pro příště zůstaneme raději na tartanu.
Holky vyběhly na trať jako první. Mám takový dojem, že Lenka není pořád ve formě. Už po prvním kole funěla jako hrošík. Nakonec vybojovala hezké patnácté místo. To není vůbec špatné.
Gabča měla smůlu, holky se ráno nenajedly a během běhu jí začalo bolet v boku. S tím se opravdu běhat nedá. Je to škoda, tentokrát to rozběha docela svižně.
Jirka dopadl z našich nejlépe. Krásné jedenácté místo. Ale i on se dost natrápil. Prostě mu to na měkkém povrchu neběhá. Vyhrál kluk, který není na dráze pro Jirku ani zdaleka rovnocenný soupeř. Své udělalo i to, že jak pro Jirku, tak pro Lenku to byly víc než dvojnásobné délky proti jejich závodním tratím.
Teď hlavně trénovat, odolávat hnusnému tkzv. jarnímu počasí a být zdraví. Dráhu máme naplánovanou a není toho málo. Tak se sejdeme na dráze! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama