Bernard Shaw: "Když něco umíš, tak to dělej, když to neumíš, tak to uč."

Červenec 2012

Prázdninové pondělí na Morendě

24. července 2012 v 11:25 | jo
Nakonec jela jen Magda s Vítkem, protože Jirka onemocněl.
Magda během asi 10 minut měla odzávoděno. Na 200 metrů to vypadalo skoro až do konce skvěle, škoda posledních dvaceti metrů. Čas 29,4 s. Ale i tak si vylepšila parádně osobní rekord o 1,22 s. Příště by to mohlo být klidně pod 29 s.
Šedesátka se běžela hned asi 10 minut po dvoustovce. Na to, že běžela unavená a prakticky sama, to bylo výborné. Čas 8,7 s. Zlepšila se hodně na startu, i když to není ještě ideální. Chce to přdklon celým tělem, trošku se láme v pase. Ale proti posledním závodům je to velké zlepšení techniky.
Tak asi poprvé, co Vítek skákal do dálky v protivětru. To se často nestává. Vítr se měnil z protivětru na boční, bylo to náročné. Dobré je, že se Vítek postupně rozeskákával a bylo to čímdál lepší. Nakonec 607 cm, ale měl i delší skoky s přešlapy. Na rozhýbání po táboře je to výborné.
Létající Čestmír

Celý dav! :D

Tréninky příští týden

20. července 2012 v 6:42 | jo
V týdnu od 23. července odpadají některé tréninky. V pondělí 23. července trénink nebude, jedeme na závody na Morendu.
Ve středu 25. července trénink odpadá.
Jediný trénink bude v pátek 27. července v pravidelném čase od 15.15 hodin.

Tréninky o prázdninách

3. července 2012 v 6:16 | jo
První prázdninový trénink bude v pátek 6. července v běžné době od 15.15 hodin na ASK.
Příští týden tj. od 9. července budou tréninky normálně v pondělí, středu a pátek. Začátek ještě upřesníme. Usmívající se
S atletickými úterky na Horníkové je to rovněž na domluvě, protože se jim polámala časomíra a tak budou pouze technické disciplíny.

Republika žactva v Olomouci

1. července 2012 v 19:30 | jo
Tak a máme odrepublikováno. Usmívající se
O tomto víkendu za naší účasti proběholo MČR žactva v Olomouci. Jirka, Adam a Patrik.
Jirka běžel sobotní rozběh těsně po příjezdu ze soustředění na Roháčích. Já uznávám, že to není ideální příprava na dráhu, ale když jsme soustředění připravovali, tak měla být republika ještě v podzimním termínu. Ale Jirka zabojoval a postoupil do finále z prvního místa v rozběhu časem 2:08,49 minuty.
V nedělním finále jako jeden ze dvou ročníku 98 nestačil na vražedné tempo prvních dvou, ale doběhl na pěkném šestém místě v čase 2:07,47 min ( 16 setin za osobákem). Věřím tomu, že na podzim bude běhat pod 2.05 a v zimě se přiblíží dvouminutové hranici. Chce ro rychlost a ještě rychlost a bude to perfektní. Úžasný
Adam se mezi nejlepšími diskaři republiky rozhodně neztratil. 34,70 m a parádní desáté místo mezi nejlepšími. Po pár měsících tréninku je to vynikající.
Patrik měl trošku smůlu, první relativně dlouý pokus s přešlapem a do dalších dvou se nemohl nějak trefit. Ale 35,47 m a celkově 16. místo v České republice je po pár měsících skvělé. Počítám, že se ještě nas podzim při semifinále a finále družstev zlepší.
Takže celková bilance závodníků a závodnic je následující:
2 x šesté místo
1 x deváté místo
1 x desáté místo
1 x šestnácté místo
2 x osmnácté místo
Jednotlivé výkony nejde porovnávat, protože v jednotlivých ročnících jsou disciplíny nabitější a disciplíny na trošku menší úrovni. Ale už dostat se na repku je známka vynikající kvality.
DĚKUJU VÁM, DĚLÁTE MI VELKOU RADOST. Úžasný
Nenechte se mýlit, to není nová žákyňka. Smějící se To jen Míša si vyzkoušela, že nervy na tribuně jsou někdy horší než na dráze.