Bernard Shaw: "Když něco umíš, tak to dělej, když to neumíš, tak to uč."

Červen 2010

Jak to bude o prázdninách?

29. června 2010 v 14:44 | jo |  AKTUALITY
O prázdninách se toho sice moc neděje, ale zase se dá trošku trénovat.

13. července - Brněnské úterý - Horníkova
20. července - Brněnské úterý - Horníkova

23. července - 1. srpna - ostrov Rab, poloostrov Lopar a Rajská pláž v kempu San Marino
móóře

Singapur - asi 11. až 31. srpna 2010
sin
29. srpna - Velká cena Kolína

Od září začíná kolotoč opět nanovo. Soutěže jednotlivců žactva a soutěže družstev všech kategorií.

11. - 12. září - MČR žactva - Slavia Praha - Vršovice

14. - 15. září - EKAG Olomouc

18. září -  MU žactva - Znojmo

Jana mistryní republiky

27. června 2010 v 22:34 | jo |  ZÁVODY
Letošní Mistrovství České republiky dorostu a juniorů se konalo v jihočeském Táboře. Dorazili jsme už v pátek, ale počasí tedy nic moc. Bouřka a později chvílemi prší. Dostáváme se na stadion až večer, probíhá právě hod kladivem a chůze, na tartan se dostáváme až po osmé večer. Prší a tak je rozcvičení celkem krátké. Ale je to nezbytnost, každá maličkost může zítra rozhodnout.
rcv
Ráno vstáváme později a v pohodě hodinku posnídáme. Jdeme na stadion, už je celkem teplo. Ale na sprinty je to nejlepší, co si můžeme přát. Rozcvička a jde se na to. V rozběhu konkurence malá, snad jen Nikola. Jana vítězí celkem v pohodě, ale čas není zrovna nejrychlejší, 14,00 s. Nejvážnější soupeřky běžely rychleji. Ale to nemusí nic znamenat.
rozběh
Pauza mezi běhy. První malér, ti mravenci jsou kousavý svině!  Poštípaná celá záda, naštěstí to za chvíli přejde. Ale pořád to trošku bolí. Rozcvičku raději intenzivnější, chce to víc rozhýbat. Jsme oba nervozní, sice mistrovství nepovažujeme za vrchol sezony, ale přece jen jde o prestiž. Navíc ten výstup před startem. Nekomentuju!
Jdu k cíli, tam se bude rozhodovat. Start! Na dálku vidím sice houby, ale vypadá to dost dobře. Jak se přibližují, vidím asi metrový náskok. Je to dobré, jenže po osmé překážce to najednou není běh ale spíš trojskok. Nevím co se děje. Ztrácí náskok, je to hrozně vyrovnané, předklon do cíle. Je to špatné, vidím tam Lucku asi o kousek první. Jenže v tu chvíli to přestává být postatné. Jana jde za cílem k zemi a ani se nepohne! Běžím k ní a pak následuje doktor a sanitka. Naštěstí to budou asi jen zablokovaná záda. Jenže v tom zmatku jsem přeslechl výsledek finále, ještě že jdou při ruce kamarádi. Konečný výsledek, první za 13,65 s. Tři setiny před druhou.
stvít
Až jsem se vzpamatoval, začaly kalkulace. Muselo to být hodně rychlé, když i po těch dvou hrozných mezerách to byl takový čas. Odhadoval bych to pod 13,50 s. Tak snad v Singapuru.
Dlouhý překy a štafeta je sice v háji, ale hlavně, aby to bylo v pořádku.
Druhý den už jen jako turisté. Jana si to vyzkouší jednou z tribuny. Obličeje máme oba spálené a jedeme domů. Záda sice už nezlobí, ale musí ji prohlédnout dojktoři. Pak se uvidí, jestli budeme trénovat a jestli půjde v sobotu extraligu.

Manažer klubu Pepa Sečkář a Jana
pepa
Adam Sebastian Helcelet a nějaká ženská
ash

Co vzít k moři

24. června 2010 v 7:12 | jo |  AKTUALITY
Takže moře je zaplaceno a nic nám nebrání se začít chystat.

Nehodlám vám radit co a jak si vzít na sebe, módě nerozumím a fušovat do ní nehodlám.
Ale jsou věci, které si s sebou vzít musíte, bez kterých se neobejdete.
Začnu od hlavy (tu si raději vezměte, mohla by se někdy hodit). Při počasí v Chorvatsku je čepice opravdu nezbytná, pokud nechcete strávit celý pobyt ve stanu s úžehem. Brýle proti slunci se taky hodí, někdy pořádně bolí oči.
Opalovací krém s vysokým faktorem si snad nezapomene nikdo. Ale stejně se spálíte jako ty vloni, takže by se hodil i Pantenol  (nejlépe ve spreji).
pantenol
Plavky nejlépe dvoje, musím vás upozornit, že v kempu docházelo ke krádežím, nám se ztratily dvoje plavky. Není to samozřejmě povinné, ale k moři bych nikdy nejel bez potapěčských brýlí a šnorchlu. Už jsem vám říkal, že je vhodný velký nafukovací kruh do vody. 
brýle
Na nohy s sebou musíte mít běžecké boty (a ostatní na trénink) a nejlépe sandály, jinak ten písek budete nosit po celém ostrově.
Ostatní věci jsou, myslím, stejné jako jinam. Je dobré napsat si seznam a konrolovat, jestli máte všechno. Chorvatsko je přece jen trošku z ruky.
pas
A to vůbec nejdůležitější !!!!!!!
PAS : musí být platný, propadlý pas by vám moc nepomohl.

PŘIPOJIŠTĚNÍ ZE ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY : VZP, MV, to je jedno, ale bez připojištění bych vás bohužel musel nechat v Brně na parkovišti. Chorvatsko není členem unie a mohly by vzniknout problémy. Pojištění se sjednává i na cestu, takže to bude na 10 dní od 23. července do 1. srpna 2010.

Tak to je pro začátek všechno, až si na něco zase vzpomenu, dám to na blog.  O jídle zase příště.

Stalo se Olomouci

22. června 2010 v 7:20 | jo |  AKTUALITY
S některýma lidma se fakt člověk nenudí.

Budete to ještě jíst? Aneb jak ochutnat včechno.

Placka
Stroj právě přistává

perair
Tuhle dvojku najdete i v týdeníku Zrcadlo, který právě vyšel na straně 9.

Mistrovství Moravy a Slezska žáků a žákyň

20. června 2010 v 20:22 | jo |  ZÁVODY
V neděli 20. června 2010 se konalo MMaS žactva v Olomouci. Vítek, Žanda, Míša a Kamila se rozhodně neztratili. V celkovém součtu medailí jsme obsadili čtvrté místo v kraji před Moravskou Slavií, Břeclaví a dalšími oddíly. Předstihli nás jen závodnící Hodonína, JAC Brno a Vyškova, což jsou oddíly s mnohem  více než sty členy.
Vítek Pernica se stam Mistrem Moravy a slezska ve skoku vysokém pro rok 2010 výkonem 179 cm.
v
Přidal bronzovou medaili v hodu oštěpem výkonem 36,71 m.
Ve skoku dalekém měl trošku smůlu, o stříbro přišel o jeden jediný cemtimetr, skočil 590 cm.
d
Stupně vítězů
st
O překvapení se postarala Míša Hlavoňová, která na 100 m př. dokázala s přehledem vybojovat bronzovou medaili časem 16,87 s. Po dvou měsících tréninku je její výkon (stejně jako u Žandy) vynikající.
100
Trošku smůlu měla na 200 m př., malinko jí nevyšly překážky v zatáčce, ale i tak páté místo je vynikající a čas 33,04 s také.
200
První velká medaile
velkamed
Žanda Strejčková dokázala vybojovat třetí místo ve finále B časem 19,02 s.
ž
Na 200 m př. zvítězila ve svém rozběhu časem 35,86 s.
200 př
Kamča Klepalová váhala mezi během na 800 a 1 500 metrů. Nakonec se rozhodla pro delší trať a myslím, že udělala moc dobře. Obsadila páté místo v novém osobním rekordu 5:27,13.
.1500
1500m

Medailisté
med
Nezbytné foto před McDonaldem
mcdonald
.

Kamikadze 2010

19. června 2010 v 18:14 | jo |  AKTUALITY
Ostrov Rab leží ve vnitřním pásu kvarnerských ostrovů, mezi Krkem a Pagem. Zaujímá plochu 93,6 km2. Je kopcovitý, převážně vápencový. Nejvyšším bodem ostrova je vrch Kamenjak (408 m). Ostrov je porostlý macchií, duby, a poměrně značnou plochu zaujímají přímořské borovice a palmy. Orná půda je soustředěna ve střední části ostrova (Mundanija, Supetarska Draga). Pěstuje se především vinná réva, zelenina, olivy, kukuřice. Díky bujné vegetaci, nádherným plážím a idylickým zátokám se Rab stal jedním z nejvyhledávanějších turistických a lázeňských středisek.
mapa rab
LOPAR, kde se kemp nachází, leží na severovýchodní straně ostrova, vzdálen 13 km od města Rab. San Marino je moderní kemp s kvalitní infrastrukturou. Je zde sociální zařízení na dobré úrovni s teplou a studenou vodou, prodejna potravin, restaurace, disco-klub, zábavní centrum, kavárna, cukrárna, směnárna a sportovní areál s několika antukovými tenisovými kurty. V létě se zde pro zájemce organizují tenisové turnaje. Součástí areálu je i víceúčelové hřiště (fotbal, košíková), ping-pongové stoly, půjčovna vodních skútrů, dětských autíček a surfů. Na pláži najdete hřiště vhodné pro plážový volejbal a vodní tobogány. Středisko LOPAR se vyznačuje mimořádně pestrou a rozmanitou nabídkou různých typů pláží. Hlavní pláž je prostorná, písečná, s pozvolným vstupem do vody, ideální pro malé děti a starší osoby. Mimo této pláže naleznete v blízkém okolí (cca 15-45 minut chůze) další, převážně písečné pláže, z nichž mnohé jsou FKK. Nedaleké skalnaté pobřeží je vhodné i pro zájemce o potápění.
Najdete pouze u nás.
Wi-fi zóna Lopar, u zmrzlinářství Orhideja.

Doprava:
Doprava je klimatizovaným autobusem z Brna. Odjezd je v 18.00 hodin z parkoviště pod ustředním hřbitovem na ulici Heršpické. Jízda trvá asi 12 - 13 hodin.
bus
Vloni holky spaly střídavě jedna na sedadle a jedna pod sedadlem.  Proto je vhodné si vzít do autobusu něco pod sebe na lehnutí.

A spaly a spaly a spaly a spaly ..........
spaly
Zavazadla:
Do autobusu si můžete vzít jedno zavazadlo o váze 15 kg a zavazadlo s jídlem a pitím do váhy 10 kg. S sebou samozřejmě také příruční zavazadélko. Váha je to, myslím, docela dostatečná. Když to vloni stačilo na holčičí garderobu a na apetit některých nedopapaných, tak by to mělo stačit i letos. Doporučuji si zavazadla doma převážit.
kufíérek
Ubytování:
Jedná se o velkoprostorové stany (cca 24 m2)  pro 4-6 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční střechou. Všechny naše stany jsou postaveny na dřevěných podlážkách, které zaručují bezproblémový pobyt v přpadě nepříznivého počasí.
Ložnice jsou vybaveny pevnou postelí s molitanovou matrací, dekami a polštáři.
V kuchyňce je elektrický nebo plynový vařič, lednice 120 až 140 l s mrazákem a veškeré potřeby pro vaření a stolování - 2 hrnce s pokličkou, pánev na pečení, čajník, destička na krájení, vařečka, naběračka, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, ubrus, závěsná skříňka na potraviny, sada hlubokých a mělkých talířů, sada kelímků a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák.
Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, závěsnou skříňku a plastový zahradní nábytek (stůl, židle).
stan
 Stan je vždy pro čtyři, dvě ložnice po dvou spáčích. Jediné co si musíte nutně vzít je povlečení na deku a polštář.
Stany jsou v lesíku pod stromy, je tam celkem vyhovující teplota.

Ve stanu se vždy udržoval vzorný pořádek!pořádek musí být
Stravování:
Pro ty nevařivé bude asi nejlepší, když si zaplatí večeře v místní restauraci. Cena je 210 Kč na den, tzn. 1470 Kč za pobyt. Platí se to v CK při placení doplatku. Pro některé je to jediná šance, jak mít jednou denně teplé a přitom nespálené jídlo!
Snídaně a polední jídlo by jsme si řešili asi sami. Pekárna i obchod s potravinami jsou asi jen 200 metrů od stanů. Jsou celkem dobře zásobené a v rozumných cenových relacích. My jsme si dělali v poledně většinou polévku ze sáčku. Věci na snídani si můžete z velké části vézt z domu.
Zmrzlina stála vloni 4 kuny.

Klasická ukázka přípravy pokrmu
j
Prý nikdy dvě zmrzliny neměla. Měla a vždycky!!!!
z8
Koupání:
Pláž je písečná a velmi pozvolná. O to, že by se někdo topil, opravdu nemusíte mít strach. Ještě 100 metrů od břehu je vody po kolena (Nikolce po pás). Důkazem bezpečnosti pláže je to, že se tam vloni netopila ani Verča Kalová.
pláž
Je dobré, když di každý vezme s sebou velký nafukovací kruh, je to skvělé zařízení a mnohoupotřebitelné.
kruhy
Na pláži je i tobogán a skluzavka. Vše bohužel za peníze.
tobogán
.
tob
V areálu kempu byly trampolínky
trampol
Ve městě i trampolíny s gumovým lanem
tr
Noční koupání
noční koup
Pizzerie a cukrárna Orchidea má letos i wifi
orchidea
Noční vláček
vláček
Bitva na Rajské pláži
bitva
Tak to je v zásadě to podstatné všechno. Pokud máte nějaké dotazy, tak napiště do komentářů nebo přímo na tréninku. Některé věci dořešíme průběžně.

Třinec a Olomouc

18. června 2010 v 14:55 | jo |  AKTUALITY
O víkendu směřujeme severovýchodně, Třinec a Olomouc.
V sobotu jede Jana na 2. kolo soutěže juniorek v Třinci. Jako obvykle 100 m př. a 400 m př.
tr
V neděli Vítek, Žanda, Míša a Kamča jedou směr Olomouc na MMaS žactva. Vítek jde obvyklou kombinaci výška, dálka a oštěp. Kamča 800 m a snad i 1 500 m. Míša s Žandou 100 a 20 m př.
Snad se nám zadaří a bude z toho nějaká medailička.
ol


Moskva neatletická

15. června 2010 v 21:29 | jo |  AKTUALITY
Tak jsem dal konečně dohromady pár fotek z Moskvy. Je to na mém druhém blogu.
rn

Končí školní rok

15. června 2010 v 8:06 | jo |  AKTUALITY
Máme tu červen a opět končí školní rok. Kroužky atletiky oficiálně končí ve středu 16. črvna 2010. My pokračujeme jako každý rok, ale už jen jako Atletický oddíl ASK Blansko. Pro vás to znamená jen to. že až do října nejste členy kroužku, ale jen sportovní jednoty. tím pádem nejste pojištěni v DDM Blansko, trénujete a závodíte na vlastní nebezpečí.
simps
Tréninky o prázdninách budou probíhat v normálním čase, tj. pondělí, středa a pátek od 16.00 hodin, ale budou poněkud nepravidelné. O tom, jak budou tréninky, vás budu informovat na tomto blogu. Zatím je jisté, že nebudou v době od 23. července do 1. srpna, v tuto dobu jsme na soustředění na Rajské pláži v Chorvatsku.

Tak tady budeme za pár dní trénovat. Máte připraveny nožičky?
pláž
Jen je mi trošku líto, že někteří přestali chodit trénovat za škaredých a deštivých dnů a když přišlo krásné počasí, nechodí opět, ale už z jiných důvodů. No, co nadělám, prostě jsem musel některé jedince odepsat. Škoda na obou stranách. Naštěstí zůstalo ještě hodně těch, kteří atletiku dělat chtějí. Rozhodně nehodlám ztrácet čas s jedinci, kteří chodí jen v zimě z dlouhé chvíle dělat nepořádek na tréninky do tělocvičny a jakmile se oteplí, mají jiné zájmy. Od podzimu budou některá nová opatření. Vzali jsme si příklad od Mounfieldu, dostanete to, na co máte nárok. Přes prázdniny máte čas si rozmyslet, co od atletiky očekáváte. Pokud jen to, aby jste se vyblbli a pokud možno nic pořádně nedělali, vyberte si, prosím, jiný kroužek, než atletický. Děkuji.
Přeju krásné prázdniny!

´pr

Přebor JMK v Hodoníně

13. června 2010 v 21:23 | jo |  ZÁVODY
Tak nakonec v šesti. Vítek, Míša, Žanda, Kamča, Katka a Jirka. A bylo z toho 7 medailí.

Vítek Pernica zvítězil ve výšce skokem 175 cm, ale měl dva krásné pokusy na 184 cm.
v

Vyhrál i dálku a do šesti metrů mu chybělo pouze 5 cm. Snad ta šestka padne za týden.

Míša Hlavoňová překvapila mě i sebe. Druhé místo za Svobodovou výkonem 16,71 s. Vynikající.
100

Žanda se v dálce trošku trápila, ale probojovala se do finále.
d

Vynahradila si to na 150 m, krásný čas  21,77 s.
150

Kamča Klepalová si nadherně vylepšila osobák na 800 m, běžela moc hezky a bylo z tohjo 2:37,91
800

Katka dala ve výšce 130 cm
v

Vynahradila si to v kouli vrhem přes 7 metrů, který jí stačil na vítězství


Jirka sice tentokrát v kouli nevyhrál, ale druhé místo v kraji je vynikající, 9,08 m
ko

MU ČEsko-Slovensko-Maďarsko

13. června 2010 v 20:52 | jo |  ZÁVODY
Tak je dobojováno. Kluci vyhráli, holky obsadily druhé místo za maďarkami.


Jana šla překy z plného tréninku, ale výsledek nebyl zase tak nejhorší. 13,74 s, to jde. Škoda, že ji Lucka nedonutila běžet rychleji, bohužel opět nedoběhla do cíle. Takže zase závod osamělého běžce.
01
Stupně vítězů
02
Pohár za druhé místo družstev
03
Žeby měla děvčata slabost pro víno?
04
Jana a Vašek, dva ze tří pro Singapur
06
Družstvo dorostenek 2010
05
Repretrenéři i s šéfem Tomášem Dvořákem
07
Ten hlavní, nenápadný a v pozadí.
pepa
Ještě juniorky v Třinci, MČR v Táboře a extraliga v Pardubicích a pak bude více klidu na trénink.

Mezistátní utkání dorostu - Brno 12.6.2010

10. června 2010 v 20:42 | jo |  AKTUALITY
V sobotu 12. června 2010 se koná mezistátní utkání ČR - Slovenská republika - Maďarsko.
Závody jsou v Brně na Palackého vrchu.
čas
V tomto mezinárodním utkání nás bude reprezentovat Jana v běhu na 100 m př.  Jedná se sice o reprezentační povinnost, ale tyto závody, stejně jako další v měsíci červnu bude Jana absolvovat z plného tréninku. Jinak to ani nejde, po ryze závodním začátku sezony, je nezbytně nutné opět začít tvrdě trénovat.
st
Připravená, rozcvičená, zítra to můžeme spustit.

j
Jaksi narychlo jsem byl jmenován do tohto utkání jako trenér sprintů. Proto nebudu v pátek na tréninku. Sejdeme se v neděli před cestou do Hodonína. 

Článek v MF Dnes

9. června 2010 v 18:44 | jo |  AKTUALITY
Opět jeden článek, tentokrát v Mladé Frontě Dnes.


spí

EKAG 2010

8. června 2010 v 15:50 | jo |  AKTUALITY
ekag
Tak už popáté.  Závody, na kterých žactvo tak nějak ukončuje sezonu. Tentokrát bude malá změna, místo konání Olomouc a ne Brno jako obyčejně. Ale zato budou příští rok už v Brně na kvalitní dráze.

EKAG 2006 (koukám, že některá čísla, například 384 a 385, se ani po pěti letech moc nezměnila)
EKAG 2006
 Oficiální stránky na kterých najdete všechno podstatné.

Vzhledem k dopravě (já a pomoc slíbil i pan Dr. Klepal) je počet limitovám na 9 - 10 lidí. 
Takže bych rád slyšel vaše návrhy. Bohužel, má to jednu podmínku, je nutné i o prázdninách občas zatrénovat, aby to nebyla veliká ostuda.
Předběžnou přihlášku jsem poslal, počet 10. Podrobné přihlášky musí být podány do 10.srpna  2010 a zaplacení startovného ve výši 300 Kč na účet pořadatele do 30.srpna 2010.

Přebory JMK v Hodoníně

8. června 2010 v 14:39 | jo |  AKTUALITY
V neděli 13. června 2010 se v Hodoníně konají Přebory JMK v kategoriích mladšího a staršího žactva. Pojedeme dvěma auty, Šmudlou a  autem rodiny Šustrovi.
Takže pobereme osm lidí.
hod
Starší žactvo:
Vítek Pernica - dálka, výška, oštěp
Míša Hlavoňová  -  100 m př., 200 m př.
Žanda Strejčková -  dálka, 200 m př.
Kamča Klepalová  -  800 m a oštěp
Holky půjdou ještě s Katkou štafetu 4 x 60 m.

Mladší žactvo:
Katka Šustrová -  60 m př., výška, koule, 4 x 60
Jirka Klinkovský -  koule, kriket
Adam Pernica  - dálka, výška
Simča Škodová - 60 m, dálka

Odjezd bude asi kolem sedmé hodiny z Blanska, návrat neurčitý.

Třetí kolo staršího žactva - Břeclav 6.6.2010

7. června 2010 v 9:42 | jo |  ZÁVODY
Ve třetím kole družstev staršího žactva vybojovali naši hostující opět mnoho bodů. Vítek dvě první a třetí místo. Jeho BYAC postupuje bez problémů a má rozhodně na republikové finále.

Vítek skočil ve výšce 165 cm, v dálce 575 cm a v oštěpu nový osobák 37,10 m.
oš

Míša, Žanda a Kamča bojovali za Moravskou Slavii, ale bohužel na postup to nestačilo. MS skončila těsně za postupovým místem na třetí příčce.

Míša opět krásný osobák na překážkách - 17,06 s, v disku 17,77 m.
02
Žanda na překážkách 18,96 s, v oštěpu 16,42 m.
03
Kamča na 800 m hezkých 2:44,88 a v oštěpu 20,13 m.
04
Navíc holky zaběhly krásně štafetu 4 x 60 m, prohrály s Hodonínem jen o 0,01 s. Hezký.

Za týden se sejde stejná sestava na Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva v Hodoníně. Je potřeba ujasnit si disciplíny a ještě zatrénovat.

Extraliga - Praha Strahov 6.6.2010

7. června 2010 v 9:24 | jo |  ZÁVODY
Janin první start v extraligové soutěži a hned prvních 5 cenných bodů pro AK Olymp Brno.  Celkově se Brno překvapivě umístnilo jako druhé za Olympem Praha, ale před USK Praha.

Na stadionu bylo spousta slavných atletů a atletek, tohle je Bára Špotáková
Bára
A tohle Petr Svoboda
Pert S.
V běhu na 100 m pře. se Jana rozhodně neztratila, vybojovala v těžké konkurenci krásné šesté místo a prvních 5 extraligových bodů.
01
Na trati 100 m př.
100 př
Na 400 m př. už tolik štěstí neměla, skončila celkově 11., ale i tak to bylo dobré. Je znát únavu z letošní náročné sezony. Ostatní totiž teprve začínají, kdežto Jana má už první velmi důležitou část sezony za sebou.
02
Start čtvrtky
03
Po závodech
05
Teď by to chtělo trénovat a trénovat. Ale kdo ví, člověk míní a jiní mění. Co bude dál, ukáže čas.
????????????????????

Třetí kolo mladšího žactva u nás

4. června 2010 v 7:14 | jo |  AKTUALITY
Ve čtvrtek 10. června 2010 pořádáme třetí kolo družstev mladšího žactva. Začátek závodů je v 16.00 hodin.
bk
Abychom mohli pořádat tyto závody, je nutná vaše pomoc. Proto prosím všechny rodiče a starší kategorie atletů a atletek, aby přišli pomoci ve čtvrtek asi od 15.00 hodin.
Děkuji.

Zmrzlinová olympiáda

2. června 2010 v 17:09 | jo |  AKTUALITY
Vloni jsme tam byli poprvé a bylo to docela fajn. Je škoda, ale letos s váma jet nemůžu. Závody jsou tuto sobotu tj. 5. června 2010. Museli byste se domluvit s rodiči. Je možno jet autem nebo vlakem a šalinkou č. 8 na konečnou směr Lískovec, potom asi 300 m pěšky.
01
Podrobnosti se dozvíte na tomto odkazu.                        http://www.zssvazna.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=400054&id=1532