Bernard Shaw: "Když něco umíš, tak to dělej, když to neumíš, tak to uč."

A blíží se 30. dubna a holky se chystají na svůj pravidelný slet. Letos bude nad Petrovými kameny obzvlášť rušno. Tak vám děvčata přeju krásný a klidný let, bezporuchová košťátka, hladké přistání a šťasný návrat. Snad se všichni potkáme v pátek na tréninku.

27. dubna 2008 v 21:49 ZÁVODY
1. SPRINTERSKÁ TOUR BRNO
Pondělí 28. dubna 2008 v 17.00 na stadionu na Palackého vrchu.
Disciplíny: sprinterský trojboj (60, 100, 200 metrů)
Počet závodnic je omezen kapacitou auta, takže pojedou Jana Švecová, Peťa Meduňová, Žanda Strejčková a Míša Hlavoňová.
Pro zajímavost uvádím výsledky z podzimního trojboje v Hradci Králové:
Jana Švecová: 1860 bodů (8,47 - 13,89 - 29,33)
Peťa Meduňová: 1312 bodů (9,16 - 15,31 - 31,69)
Žanda Strejčková: 973 bodů ( 9,36 - 15,84 - 35,99)
Hradec Králové 9.9.2007: Janča, Peťa, Míša a Žanda
A jak to tedy dopadlo. Počasí krásné, bohužel, jak to bývá, silný protivítr 2 - 3 metry na sekundu. Smůla! Ale holky se snažily a časy byly výborné.
Jana Švecová 8,75 - 14,01 - 30,02 celkem 1 715 bodů
Žaneta Strejčková 9,47 - 15,36 - 32,83 celkem 1 162 bodů
Petra Meduňová 9,54 - 15,58 - 32,19 celkem 1 155 bodů
Míša Hlavoňová 9,50 - 15,65 - 33,18 celkem 1 098 bodů
Žanda se zlepšila na stovce o 0,5 s a na dvoustovce dokonce o 3,16 s, celkově o 189 bodů. Tomu už říkám zlepšení.

První letošní závody na dráze

27. dubna 2008 v 4:33 ZÁVODY
První letošními závody na dráze byl otevřený přebor oddílů JAC a BYAC Brno. Bohužel závody se moc nepovedly. Vinou bylo opravdu aprílové počasí a také trošku organizační zmatky. To však neznamená, že by někteří nepředvedli krásné výkony. Protože vyhlašování vítězů býva v Brně poněkud problematické, provedeme si ve středu vyhlášení vlastní.

19. dubna 2008 v 8:03 ZÁVODY
V pátek jsme měli první letošní kontrolní závody na dráze. Běžel se žákovský sprinterský trojboj, to znamená 50, 60 a 100 m. Škoda že přišlo tak málo lidí. Ale i tak se troboj vydařil.
Toho jazyku so nevšímejte, ten vyplazuje Zuzanka jenom na mne.
V tom fofru jsem bohužel nestačil ani jednou něco vyfotit a tak musíte vzít zavděk fotkami z předešlého tréninku.
Pořadí holek, je to celkově bez rozdělování kategorií.Vyhodnoceno to bude ale zvlášť.
RočníkJméno50 m60 m100 mBodyPořadí
96Žaneta Strejčková7,7 s9,3 s15,8 s1 2631.
98Barbora Hájková9,1 s11,0 s18,3 s3852.
97Anna Zummerová9,3 s11,0 s18,3 s3513.
97Veronika Boušková9,1 s11,1 s19,2 s3204.